De cand am luat un MEGA week-end m-am plictisit, desi vineri am incasat o pedeapsa care tine si acum, dar cand e greu ma adaptez.
A trecut ceva timp de cand am mai simtit cum trece timpul la PC. De vineri am tot citit. In sfarsit am terminat Luna Plina! <3 A fost destul de interesanta, de la 1 la 10, ar merita 8, adica very good. ;))
Apoi Alexandru Lapusneanul, chiar nu-mi plac scrierile romanesti, nu cred ca mi-a atras atentia, mai mult am citit-o de dragul de a termina si chiar am terminat-o in sfarsit. Then, alta care, de data asta o comedie, Chirita, e chiar genul meu, dar mi-a fost putin greu s-o citesc la pasajele in franceza, I'm not that good at it, shy :">
In cele de urma, o carte de dragoste, Evadare spre iubire, la inceput OMG in sfarsit un personaj complex [tipul main] ,dar n-a fost asa, a fost chiar foarte simplu, conturat mai degraba la inceput pentru a da senzatia de ceva maret, dar hai treaca mearga un 6, fine.
Si in sfarsit school, s-a dus mirificul week-end si a inceput infernul, deja m-a secat in primele 2 zile, unii se straduiesc asa de mult sa arate prostia lor autohtona. pff
Dupa un timp de clocire, m-am gandit ca fiecare post sa aiba un motto [sau numele unei melodii], astazi chiar n-am stat sa ma gandesc, oricum unele vor fi originale, by me.
Acum urmeaza o scena de teatru si trebuie sa plec...jaa <3
Chiar aşa? măcar tu citeşti. Eu mi-am terminat aia de Agatha Christie~ şi cică trebuie să ajung la bibliotecă săptămâna asta şi cu puţin noroc îmi mai iau vreo carte. Să am ce face când mi se duce netul. Anyway, sper să mai apari şi tu în cele din urmă pe mess. ;| i'm bored.
ReplyDelete