In cazul meu, cine spera, dispera!
Azi n-a fost o zi prea stralucita, profa de engleza m-a "binecuvantat" cu un test cu 10 verbe neregulate. Sincera, de cand am inceput sa invat engleza, clasa aV-a, nu m-a pus nimeni sa le invat si acum hocus pocus preparatus ne-a dat test, timp 10 minute. Care?!, ca l-am facut intr-un minut, desi am stat sa ma corectez. Dar degeaba, tot am gresit, logic.
Si week-end-ul asta se va lasa cu "toceala", trebuie sa invat pentru proiectul de la romana, desi n-am chef de nimic, deja ma gandeam ce nota voi lua la engleza, daca iau 1 imi iese 7, deci mai bine de atat nu se poate. LOL
Acum pregatesc materialul de "tocit" si ma duc la Caty <3 sa-l editez si sa facem pentru inca 2 fete. T.T As iesi si afara, dar ma seaca lenea.
Jaa <3
No comments:
Post a Comment