Sunday, December 4, 2011

My first post here, hihihi ^.^


Sunt chiar plictisita, de cand m-am trezit n-am facut nimic, lenea asta chiar ma omoara. Mai trebuie sa citesc "Chiritele", dar nu pot, adorm, daca era ceva action mai ziceam dar, asa? haha

Maine scoala! Cred ca o sa dorm mult si bine la ore, am si un test. T_T Daca stiam ca dam test la romana optional si ne chinuie cu gramatica...alegeam altceva. Si mai rau!!! Am un frate ugh, nu pot sa stau pe ascuns linistita la PC ca se duce el la mama sa ma parasca, si are 15 ani. T.T What an idiot! 
Cam atat, sa nu ma prinda. ;)) Jaa <3 Special pentru Momo. <333

No comments:

Post a Comment