Tuesday, June 19, 2012
Ohoho...
A trecut ceva timp de cand am postat ultima data...deh lenea...macar acum la sfarsit de scoala sa spun si eu niste vorbe frumoase, doar sunt o eleva eminenta, nu? laughs
Am avut un an "nou" ca de, n-am scris de anul trecut, foarte...special! A venit o colega noua, imi e asa drag de ea incat imi vine sa-i fac cunostinta cu peretele, dar imi este teama, e cam timid el si deh...cum sa dea...cu capul de ea? keke
Si acum sa-mi confesez sentimentele...Mada...ai shi te ru...p! laughs Tot erai talica suparata ca n-am pomenit nimic de tine! Chiar imi pare rau...cum ne-am fost asa de ingrata? lol Si asa incep drama...
Sper ca maine sa fie ultima zi...mi s-a luat de scoala si vreau sa incep meditatile la engleza si romana...cineva tot trebuie sa ia admiterea ca deh...nu pot s-o las pe Chou singurica...ma bate!
Jaa <3
Subscribe to:
Posts (Atom)