Tuesday, June 19, 2012
Ohoho...
A trecut ceva timp de cand am postat ultima data...deh lenea...macar acum la sfarsit de scoala sa spun si eu niste vorbe frumoase, doar sunt o eleva eminenta, nu? laughs
Am avut un an "nou" ca de, n-am scris de anul trecut, foarte...special! A venit o colega noua, imi e asa drag de ea incat imi vine sa-i fac cunostinta cu peretele, dar imi este teama, e cam timid el si deh...cum sa dea...cu capul de ea? keke
Si acum sa-mi confesez sentimentele...Mada...ai shi te ru...p! laughs Tot erai talica suparata ca n-am pomenit nimic de tine! Chiar imi pare rau...cum ne-am fost asa de ingrata? lol Si asa incep drama...
Sper ca maine sa fie ultima zi...mi s-a luat de scoala si vreau sa incep meditatile la engleza si romana...cineva tot trebuie sa ia admiterea ca deh...nu pot s-o las pe Chou singurica...ma bate!
Jaa <3
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Aww ce drăguţă ai fost la faza cu peretele. ;~ ; you made me cry a bit. Şi evident că te bat! nu mă laşi singură ca alţii hmph. La anul nici eu nu te voi lăsa. keke
ReplyDeleteŞi acum am văzut că ai postat ceva o.o eram "omg! is that her? "
Etto...sunt mereu draguta! LOL Si cine te-a lasat singura!? Spune tot acum!!!
ReplyDelete