Tuesday, July 24, 2012

Shopping si iar shopping

Desi detest putin shoppingul din cauza persoanelor nehotarate [si eu,OFC], acum mai nou il ador! Si ce nu e mai superb decat niste reduceri!? Ahhh...Ce ar dori o femeie sa auda..."Te iubesc" sau "50% reducere", sorry boys but I'd prefer the second choice. keke Si cum acest vis a devenit si realitate, New Yorker-ul mi-a facut un cadou de neuitat...am luat niste haine...ahhh <333 Un pulover lung, negru [desi suntem in mijlocul verii, dar sa fii nebun sa nu dai 20 de lei de la 75!!] si meh...nelipsitul tricou cu un text fffuuu "GOOD GIRLS LOVE BAD BOYS"...cum sa nu-mi placa? Un maieu, ce maieu, rochie cum ar spune Caty...o curea asa de ROCK../laughs Deci le ador!!! Mai vroiam ceva dar de unde bani? sobs ; ; Si OMG I can't wait for DIVISION...deja ma desfat cu IBISTSU care e awwwn <3 Ruki e prea cool...si cum priveste camera...te da pe spate! LOL Si smenarul meu tricou cu "ARE YOU FUCKING KIDDING ME?". O sa fim epice pe strada! Mada in mijloc cu "SO SWEET" si Cata si cu mine cu "ARE YOU FUCKING KIDDING ME?"...me gusta!

No comments:

Post a Comment